O firmie

Zbiorniki na paliwa – szeroki wybór produktów

Firma Se-Mi powstała w 2018 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości zbiorników na paliwa, które sprowadzamy od renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Każdy produkt, jaki kupią Państwo w naszym sklepie, jest objęty gwarancją oraz został poddany rygorystycznej kontroli jakości. To sprawia, że możemy Wam zaoferować wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, którego używanie jest komfortowe, a materiał, z jakiego został wyprodukowany, spełnia wszelkie normy nałożone na zbiorniki na paliwa płynne.

Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami zbiorników na paliwa, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość sprowadzanych produktów. Jesteśmy również partnerem firm dostarczających paliwo płynne do silników Diesla krajowych producentów paliw (Orlen, Lotos).

Zbiorniki paliwa – stałe i mobilne

W ofercie sklepu znaleźć można zbiorniki paliwa różnego typu. W zależności od potrzeb, mogą wybrać Państwo zbiorniki mobilne oraz stałe. Znajdą Państwo u nas produkty o różnej pojemności. Proponujemy również szeroki wybór dodatkowych akcesoriów kompatybilnych z oferowanymi pojemnikami.

Zbiorniki paliwa, które mogą kupić Państwo w naszym sklepie to produkty, które zostały poddane skrupulatnej kontroli jakości, a każdy z nich uzyskał certyfikat bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Gwarantujemy doskonałe parametry każdego wyrobu dostępnego w sklepie Se-Mi. Zachęcamy również do kontaktu z nami, jeśli chcą Państwo uzyskać wsparcie techniczne.

Na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę na temat oferowanych produktów, dzięki czemu możemy służyć poradą i wsparciem podczas zakupów oraz pomóc w dobraniu optymalnego rozwiązania w zakresie przechowywania paliw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą różnego typu zbiorników i dodatkowego wyposażenia, które ułatwi codzienną pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl