ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA PALIWO


Przedsiębiorstwo Se-Mi może zaoferować swoim Klientom duży wybór wysokiej jakości zbiorników dwupłaszczowych na paliwo dostarczonych przez renomowanych polskich producentów, firmy Swimer, Fortis Tank oraz Diesel&Oil. Zaopatrzą się u nas Państwo w zbiorniki we wszystkich najpopularniejszych pojemnościach, w tym 1500, 2500 i 5000 litrów, jak również o mniejszej objętości. Proponowane produkty znajdą zastosowanie m.in. w firmach budowlanych i transportowych, a także w rolnictwie.

Zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo dostępne w asortymencie naszego sklepu zostały wykonane z wysokogatunkowego polietylenu, zapewniającego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz defekty wywołane działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takie jak korozja czy blaknięcie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji zbiorniki są łatwe i bezpieczne w transporcie, a odgłosy chlupotania paliwa zmniejszone są do minimum. Klientom poszukującym zwiększonej mobilności polecamy przewoźne zbiorniki do paliwa o pojemności od 250 do 950 litrów.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zbiorników dwupłaszczowych na paliwo. Oprócz niezbędnego wyposażenia standardowego do każdego zbiornika proponujemy bogaty wybór akcesoriów opcjonalnych, takich jak liczniki cyfrowe, filtry absorbujące wodę i zanieczyszczenia czy dodatkowe uchwyty oraz zwijaki. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze, serdecznie prosimy o kontakt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl