Zbiorniki na AdBlue – najlepszy sposób przechowywania

AdBlue to handlowa nazwa wodnego roztworu mocznika, substancji, która ułatwia rozkład szkodliwego dla środowiska tlenku azotu na wodę i wodór. Wtrysk na płyn AdBlue jest instalowany w większości współcześnie produkowanych pojazdów z silnikiem Diesla. Substancja ta musi być przechowywana w odpowiednich warunkach, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni zbiornik na Adblue, z wykorzystaniem którego możliwe jest zabezpieczenie płynu przed szkodliwym działaniem promieniu słonecznych, a także utrzymanie jego odpowiedniej temperatury.

W asortymencie sklepu Se-Mi znajdą Państwo zbiorniki na AdBlue w szerokim zakresie pojemności. Nasza oferta obejmuje produkty pochodzące od renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką wytrzymałość oraz bezpieczeństwo transportu. Wszystkie zbiorniki sprzedawane są wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Zastosowanie zbiorników na Adblue

Adblue jest stosowany w większości samochodów ciężarowych i dostawczych. Warto zakupić dobrej jakości zbiornik, który pozwoli na przechowywanie większej ilości płynu w odpowiednich warunkach. Dzięki temu, można ograniczyć do minimum postoje związane z jego uzupełnieniem, a jak wiadomo, w branży transportowej szybki czas przejazdu odgrywa kluczową rolę. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, zachęcamy do zaopatrzenia się w mobilne zbiorniki paliwa. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w pojazdach poruszających się na trasach o ubogiej infrastrukturze drogowej i ograniczonym dostępie do stacji paliw.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą różnego rodzaju pojemników na paliwo i płyny techniczne, jakie mogą Państwo kupić w naszym w sklepie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy Se-Mi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl